Sprachreise Spanien

Bienvenidos!

Serdecznie witamy w Escuela de Idiomas Nerja
Szkoła językowa w Nerja

Jest nam miło, iż możemy Państwa gościć na naszej stronie internetowej. Tutaj znajdziecie Państwo wszelkie informacje związane z naszą szkołą językową oraz wiadomości dotyczące oferowanych przez nas kursów językowycho ich terminach i cenach, jak i o możliwościach zakwaterowania oraz o atrakcyjnym programie kulturalno-rozrywkowym.

Tutaj też mogą Państwo skorzystać z możliwości zapisania na kurs hiszpańskiego w formie online.

Nasze ATUTY:

Malaga - NERJA:
tylko ok. 50 km od Malagi położona jest Nerja z 20 000 mieszkańcami. To wspaniałe
i typowe andaluzyjskie miasto, z przepięknymi plażami, sympatycznymi mieszkańcami
i wieloma różnorodnymi formami spędzania czasu wolnego.

Szkoła językowa:

od 1980 Escuela de Idiomas Nerja koncetruje się na kursach języka hiszpańskiego, dzięki czemu należy do wiodących szkół językowych w Hiszpani. Szkoła położona jest w centrum miasta, usytuaowana w kamienicy o typowej andaluzyjskiej architekturze, z przepięknym ogrodem i patio, w bliskiej odległości od plaży.

Kursy hiszpańskiego:
w naszej ofercie mamy kursy językowe dla początkujących, jak i również dla nauczycieli hiszpańskiego - kursy językowe dopasowane są do wszystkich poziomów.
Nasi nauczyciele dysponują ogromnym doświadczeniem w szybkiej i skutecznej nauce języka hiszpańskiego.

Pobyt:

jako jedna z nielicznych szkół w Hiszpani przygotowaliśmy dla nszych studentów zadbaną rezydencję z basenem na tarasie w odległości 3 minut od szkoły oraz 5 minut od plaży.
Organizujemy również pobyty rodzinne.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z Escuela de Idiomas Nerja oraz oferowanymi przez nas możliwościami pobytu w Hiszpani.

Już teraz cieszymy się z Waszych odwiedzin, jesteśmy przekonani, że zarówno ten region, jak i jego mieszkańcy oraz rodzinna atmosfera w naszej szkole, z pewnością przypadną Państwu do gustu.

Nauka języka hiszpańskiego jest dla nas na pierwszym miejscu, nie mniej jednak bardzo dużą wagę przykładamy do Państwa udanego całego pobytu.

Datenschutzerklärung